Napsali naši klienti

Mezi našimi klienty naleznete jak nezávislé profesionály a živnostníky, tak menší či větší společnosti, se kterými se nám daří navazovat profesní, ale v mnoha případech také i přátelské vztahy, které s radostí budujeme. Dovolte nám představit některé z nich.

L&B Creative - Webová stránka KPSTUDIO.CZ

Kadeřnictví K&P Studio

"Po vřelém doporučení nejlepší kamarádky, jsem neváhala využít služeb agentury v celé nabízené šíři. Od webovek přes potisk výlohy až po pokladní systém s EET a marketing - vše se super dohodou a ve skvělé kvalitě. Zaujal mě také osobní a otevřený přístup."

Kateřina Prchalová, majitelka salónu

Wekee.cz - Internetová nákupní galerie

"Lidi z agentury nám pomohli zajistit kompletní řešení pro internetový obchod od domény po platební bránu. Stránky jsou velmi přehledné a čitelné pro každého. Spolupráce nadmíru překonala naše očekávání jak rychlostí jednání, tak projevenou profesionalitou."

Martin Novotný, projektový manažer

Střední průmyslová škola, Dušní 17

"V minulosti se nám příliš nedařilo oslovovat potenciální studenty, což se po zahájení spolupráce velmi rychle změnilo. I s poměrně nízkým rozpočtem máme nyní velmi pěknou marketingovou strategii. Pomohli nám s grafickými materiály, sociálními sítěmi, reklamními kampaněmi na internetu nebo i grafikou stánku na veletrhu škol. Vždy přesní a spolehliví."

Ing. Petr Studnička, zástupce ředitelky školy

L&B Creative - Webová stránka MARTINREMER.CZ

Osobní fitness trenér Martin Remer

"Stáli za mnou již od samotného získávání živnosťáku, pomohli mi s administrativou, vytvořili webové stránky i internetovou kampaň. Nemusím se o nic starat a platit přehnané sumy za ne vždy zcela funkční způsoby propagace. Každému mohu z vlastní zkušenosti doporučit."

Martin Remer, fitness trenér

© 2017 L&B Creative s.r.o. - IČ: 05875943, DIČ: CZ05875943, Číslo účtu: 2101178675/2010 
Pernerova 676/51, 186 00 Praha 8 - Karlín | Partnerské přihlášení

 .