Kdo jsme

Jsme moderní kreativní agentura, která se zabývá rozvojem živnostníků, malých či středních firem a škol. Ať už jste teprve na začátku své cesty nebo podnikáte již delší dobu, pomůžeme vám zlepšit vaše postavení na trhu a přilákat k vám co nejvíce nových klientů. Zakládáme si na originalitě, kreativitě a hlavně přátelském přístupu. Jsme ale především tým mladých lidí, kteří milují svoji práci.


Daniel Borský

Spoluzakladatel a hlavní kreativní tahoun, jehož smyslem života je posouvat hranice a měnit zažité stereotypy. Již od malička rád zkoumal věci do hloubky a koukal na ně z trochu jiného pohledu.

Vždy ho bavil svět reklamy, což ho přivedlo na uměleckou školu se zaměřením na reklamní tvorbu, během které nahlédl pod pokličku mnoha různých agentur a vytvořil si vlastní směr, kterým chce jít. Spolupodílel se na vzniku několika úspěšných reklamních kampaní nebo také působil jako Atmosphere Manager. Později se rozhodl, že se chce dále rozšiřovat obzory v oblasti vedení projektů a začal studovat na vysoké škole psychologii managmentu, která ho v současné době mimo kreativních projektů nejvíce baví a láká.

Jeho největším koníčkem je jeho práce a kreativní tvorba, ale mimo jiné si rád zalyžuje, navštíví galerii nebo také rád vaří.

L&B Creative - Daniel Borský

L&B Creative - Marek Leffler

Marek Leffler

Spoluzakladatel a obchodní lídr, pro kterého je hlavním cílem zvedat laťku a ukázat, že i bez velkých nákladů lze docílit efektivního marketingu a profesionální propagace malého i velkého byznysu. Již jako malý kluk vyráběl všelijaké předměty, které nutil všechny ve svém okolí kupovat a to mu zůstalo. 

Během studia průmyslovky založil svůj první internetový obchod, který během prvního roku dosahoval statisícových obratů. Po střední otevíral a vedl novou pobočku restauračního řetězce s týmem o více než 60 zaměstnancích a miliónovými tržbami. Když se rozhodl, že chce jít vlastní cestou spolupodílel se na zrodu několika úspěšných internetových projektů a podnikatelských záměrů.

Svůj volný čas věnuje přátelům a rodině, rád si zahraje laser game či badminton nebo zajde do kina.


Ondřej Šorm
Lidské zdroje a recruiting

L&B Creative - Veronika Bohmanová

Veronika Bohmanová
Online média a marketing

Jakub Remer
Obchod a finance

 

Jak to u nás vypadá?

 

Jak to vše začalo...

Celé to začalo, když nás naše maminky, tehdy jako roční chlapečky, posadili k sobě na jedné narozeninové oslavě. Nesměle jsme si hráli a neměli nejmenší tušení, že z nás jednou budou nejlepší přátelé. Oba ještě dnes s radostí vzpomínáme na to, jak jsme se každý víkend pravidelně scházeli a společně něco vytvářeli. Ať už to bylo stavění z kostiček, vymýšlení příběhů, hraní divadel, nebo točení reportáží a později i zpráv na YouTube. Například o záhadě zmizelého dortíku z lednice. 

Později jsme se oba začali zajímat o svět managementu, marketingu a hlavně kreativní tvorby. Začali jsem se v těchto oborech vzdělávat a získávat potřebné zkušenosti. Když nám náš společný přítel oznámil, že si zakládá živnost a požádal nás o pomoc, byli jsme nadšeni a pustili se s vervou do práce. Práce na projektu nás nesmírně bavila a zjistili jsme, že se navzájem výborně doplňujeme a fungujeme jako skvělý tým. To byl první podnět k vytvoření multiplatformní marketingově-konzultační agentury.


© 2017 L&B Creative s.r.o. - IČ: 05875943, DIČ: CZ05875943, Číslo účtu: 2101178675/2010 
Pernerova 676/51, 186 00 Praha 8 - Karlín | Partnerské přihlášení

 .